SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR
Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cum: 09:00 - 18:00

Evet geri kazanımını yapıyoruz. Ürünlerden numune alınıp analiz yapılmaktadır. Analiz sonucuna göre % olarak içeriğine ödenebilecek bedel ve yapılacak masraflar konusunda bilgi verilmek suretiyle çalışma yapılmaktadır.
Termokupl ürünlerinin XRF ile ön analizi yapılmaktadır. Analiz sonucuna göre anlaşılan rakam üzerinden %’lik ön ödemesi yapılmaktadır. Akabinde 7 iş günü içerisinde nihai sonucu çıkarılarak kalan miktarın ödemesi gerçekleştirilir.
Takoz üzerinden örnek alınarak ön analizi tarafımızca yapılmaktadır. Analiz sonucuna göre %’lik olarak fiyat teklifi yapılarak ürün alınmaktadır.
Evet yapıyoruz. Çevre ve şehircilik bakanlığına bağlı Tehlikeli Atık Taşıma araçlarımız ile bakanlık MOTAT sistemi üzerinden atıklarınız resmi olarak alınmaktadır. İçerik oranlarına göre firmalara bedel ödemesi de yapılmaktadır.
Öncelikle arıtma çamurları çıkan tesisinin proses incelemesi yapılmaktadır. Değerli metal (Au, Ag, Pt, Pd, Rh, Cu,) konusunda faaliyet göstermesinin anlaşılması akabinde analizler yapılarak süreç ilerlemektedir.
Anot çamurlarından homojen bir numune alarak nem ve değerli metal analizleri yapılmaktadır. Analiz sonucuna göre satın alınması için teklif verilmektedir.