KURUMSAL

KURUMSAL BİLGİLER

Tesisimiz 1997 yılından beri bakır sektöründe faaliyet göstermektedir. 2004 yılından beri de altın, gümüş sektöründe öncü bir kuruluş olma yolundayız. Atıkların doğru ve düzgün işlemi konusunda da SAY METAL A.Ş. firması olarak emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Atık geri dönüşümü konusunda “SIFIR ATIK” mantığı ile hareket ederek hem çevremize olan etkileri minimum seviyelere indirmek hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak olarak belirlenmiştir.

Atık yönetiminde hızlı ve güvenilir bir firma olma yolunda ilerleyerek sektörde lider konuma gelmek olarak belirlenmiştir. Hizmet verilen firmaların taleplerine anında ve hızlı çözümler bularak mağdur etmemek birinci önceliğimizdir. Say Metal A.Ş. olarak kıymetli metal geri kazanımı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Atıkların içinde bulunan metaller içerik analizlerinin sonucuna göre işleme tabi tutulur ve ülke ekonomisine kazandırılır. Yapılan işlemlerde %100’e yakın oranda sonuçlar elde edilmektedir. Firmamıza ait laboratuvarlarda altın, gümüş, platin, paladyum, rodyum, çinko, kurşun ve diğer belirli metallerin analizi yapılmaktadır.

Önceliğimiz her zaman çevre bilinci doğrultusunda hareket ederek, çalışanlarımızla beraber bu düşünceyi aşılamak olmuştur. İçeriğinde Kıymetli metal bulunan atıklar işleme tabi tutulmadan önce, akredite laboratuvarlarımızda analizleri yapılarak değerli metal içeriklerine göre işleme tabi tutulmaktadır.

Değerli metal içeriklerinin öğrenilmesi aşamasında kendi bünyemiz dışında bağımsız kuruluşlarda analizleri yaptırılarak sonuçlar değerlendirilir, güvenli ve sağlıklı sonuçlar alınmış olur. Say Metal A.Ş. olarak yaptığımız ön çalışmaların sonuçlar ile örtüştüğünü görmek sektörde emin adımlarla kalite işler yaptığımızın göstergesidir.

ÜNVAN SAY METAL A.Ş.
VERGİ BİLGİLERİ ESENYURT
TİC. SİCİL. NO 2321209091517695034
FATURA ADRESİ Orhangazi Mah. Isıso San Sitesi 15. Yol Sk. No:5 Esenyurt / İstanbul
TESCİL TARİHİ 01.01.1997