Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

1- Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları
Web sitesinin tüm hakları www.sayramat.com'a aittir.
Bu web sitesinde yayınlanan tüm içerikler (hizmetler, bilgiler, dökümanlar, modeller, resimler vb.), ulusal, uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmelerle korunmaktadır. Web sitesinde yer alan her türlü bilgiler; www.sayramat.com sitesinin tamamı ya da bir bölümü değiştirilerek kullanılamaz. Ancak kaynak belirtilerek kullanılmasına izin verilmektedir. Tasarım ve yazılım dahil olmak üzere sitedeki hiçbir modül ve içerik izin alınmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, postalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir alan adına yüklenemez, iletilemez ya da dağıtılamaz.

2- Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
www.sayramat.com’un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce / sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, bilgi ekleme ya da yenileme hakkı saklıdır.
www.sayramat.com içeriklerdeki bilgi ve Türkçe yazım hatalarından sorumlu tutulamaz. Web sitesinin tüm sayfalarında her türlü değişiklik ve yenilik yapabilir. Site üzerindeki değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir hatadan dolayı www.sayramat.com sitesi sorumlu tutulamaz.

3- Başka Sitelere Verilen Bağlantı Linkleri
www.sayramat.com sitesinde başka bir sitede yayınlanan içeriklere doğru ve gerekli görülürse link verilebilir. Bu bağlantıların amacı site ziyaretçilerine en iyi bilgiyi vermeye çalışmaktır. Kullanıcılar site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.sayramat.com sitesinin hiçbir güncel kontrolü olmadığı için linklerin ulaşabilir olduğundan sorumlu olmadığını ve bu kaynaklar üzerinde bulunan hiçbir içerik, reklam ya da ürüne kefil olmadığı beyan eder.
www.sayramat.com sitesi bağlantı verdikleri web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında kullanıcılara hiçbir garanti vermez. Bu nedenle bağlantı verilerek gittiğiniz diğer sitelerin gizlilik ilkelerini mutlaka okuyunuz.

4- Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.sayramat.com web sitesi aracılığıyla vermiş olduğunuz Ad, Soyadı, Tel, Adres, gibi bilgilerinizi www.sayramat.com ile bağlantılı çözüm ortaklarıyla paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız. Bahsedilen bilgiler doğrudan ya da dolaylı olarak ilgili bulunan bir durumda uygulamadaki kural ve düzenlemelere göre www.sayramat.com çalışanlarına aktarılabilir.

5- Haklar ve Sorumluluklar
www.sayramat.com kendi web sitesinde verilen bilgilerin yanlış kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı ve özel sonuç niteliğindeki zararlarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
www.sayramat.com web sitesinde yer alan tüm içerikler bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Kişileri çözüme yönlendirme amacı taşımamaktadır. Verilen bilgilerin uygulanmasındaki doğabilecek olumlu/olumsuz durumlardan uygulayan sorumludur.
www.sayramat.com sitesine girmeden önce site kullanım şartlarını okuduğunuzu ve onayladığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık olduğu takdirde işbu web sayfasında bulunan tüm kayıtların Hukuk Mhk. Kanunu'nun 193. maddesine göre tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği ve anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğu www.sayramat.com web sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.
www.sayramat.com sahibi SAY RAMAT KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sitede bilgileri yer alan 3. kişilerin/kurumların ihmal ya da diğer sebeplerle hata, kesinti, kayıp, iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha, izinsiz kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi ve kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

6- Kullanıcı Güvenliği
www.sayramat.com sitesinin topladığı tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılar tarafından doldurulan iletişim formları iletilme sırasında şifrelenerek SSL teknolojisiyle korunmaktadır. Kullanıcı verileri tarafımıza ulaştıktan sonra gizlilik standartlarında korunmaktadır.
www.sayramat.com sitesinin kullanımından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir maddi/manevi zararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
www.sayramat.com web sayfasının tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır.
www.sayramat.com web sitesinin tüm hakları SAY RAMAT KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir.
www.sayramat.com sitesini kullanarak bu sayfada tarafınıza belirtilen hükümlere bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlara bağlı olmak istemiyorsanız web sitesine erişimi kesebilir ve siteyi kullanmayabilirsiniz.
www.sayramat.com gizlilik sözleşmesinde ve site kullanım şartlarında her zaman değişiklik yapabilir. Tüm güncel değişiklikleri de site ziyaretçileri peşinen kabul etmiş sayılır.
www.sayramat.com web sitesinin gizlilik sözleşmesi ve ziyaretçi site kullanım şartlarıyla ilgili tüm sorularınız/görüşleriniz/itirazlarınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

SAY RAMAT KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
-----------------------------------------------------------------------
Orhangazi Mh. 15. Yol Sk. Isısı San. St. No:5 34538
Esenyurt / İSTANBUL E-Mai: info@sayramat.com