Gizlilik Politikası

Bu web sitesi, size mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunabilmemiz için çerezler kullanır. Çerez bilgileri tarayıcınızda saklanır ve web sitemize döndüğünüzde sizi tanımak ve ekibimizin web sitesinin hangi bölümlerini en ilginç ve yararlı bulduğunuzu anlamasına yardımcı olmak gibi işlevleri yerine getirir.

www.sayramat.com web sitesini ziyaret etmeniz vasıtasıyla sunulan hizmetlerden ve paylaşılan bilgilerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu gizlilik sözleşmesinde belirtilen şartlara tabidir. www.sayramat.com web sitesini ziyaret etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

BİLGİLERİN KULLANILMASI VE KORUNMASI

www.sayramat.com daha iyi hizmet verebilmek amacıyla isim, soyisim, adres, yaş, e-posta, telefon vb. gibi bazı bilgiler talep etmektedir.
www.sayramat.com sitesinin iletişim formlarından topladığı tüm bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır ve hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.
www.sayramat.com e-posta adresleri ve iletişim formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde ziyaretçilerin site kullanımı sırasında hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Herhangi bir kişisel tehdit içermeyen bu istatistiksel veriler, ziyaretçilere daha özel ve kusursuz bir bilgi alma deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

www.sayramat.com sitesinin ziyaretçi bilgileri ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi durumlarında ilgili mevzuat gereği resmi makamlara açıklanabilecektir.

www.sayramat.com site ziyaretçilerinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece www.sayramat.com çalışanları ve iştirakçileri ulaşabilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları kullanması mümkün değildir.
İnternet ortamının yapısı gereği www.sayramat.com sitesindeki interaktif formlar aracılığıyla gönderdiğiniz kişisel bilgileriniz internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğabilecek zararlarınızdan www.sayramat.com çalışanları ve iştirakçileri sorumlu değildir. Başkalarının yasal olmayan şekilde bilgilerinizi kullanması durumundaki maddi manevi tazminat hakkı ziyaretçidedir.

www.sayramat.com web sitesi aracılığıyla toplanan tüm kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

TAMAM